TR
|
EN
Derta Enerji

KULLANIM ŞARTLARI

" Daha fazla enerji, daha fazla güç "
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Derta Enerji'ye aittir. Derta Enerji internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Derta Enerji'in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Derta Enerji internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Derta Enerji internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.dertaenerji.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Derta Enerji internet sitesini ziyaret eden ve Derta Enerji sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.